Hakkımızda

Ümit Ticaret 1974 yılında kurulmuş Beyaz Eşya sektörü ile tanınmış 1995 yılında Yılmazer Ev Gereçleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aileye katılmış İzmir ve Türkiye genelinde Beyaz Eşya, Televizyon, Ev Sinema sistemleri, Ev Elektroniği, Kişisel Bakım Aletleri gibi ürünleri satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilere sunmayı sağlamak amacı ile faaliyetlerine başlamıştır. 2017 yılında iki firma tek çatı altında birleşmiş ve Anonim Şirketi olmuştur.

yılmazer Alsancak Merkez Mağaza'da BOSCH, SIEMENS, GAGGENAU, DEMİRDÖKÜM, PHILIPS, LG, SONY, SAMSUNG, İKLİMSA ve bir çok markayı, Çiğli Kipa A.V.M ve Forum Bornova A.V.M'de Bosch Showroom, Çiğli Kipa A.V.M'de LG Brand Shop, Forum Bornova A.V.M'de PHILIPS / SIEMENS Showroom, Balçova Kipa A.V.M.'de Samsung Ses Shop, Talatpaşa cadde mağazada Gaggenau markaları ile müşterilere sloganında bulunan En iyi koşullarla; En uygun Fiyata; En kaliteli alışveriş hedefi koyan ve bu hedef doğrultusunda uzman kadrolar ile hizmet veren şirketin İzmir de toplam 8 mağazası bulunmaktadır.

 • epazar

  www.enpazar.com e-ticaret sitesi ile Türkiye genelinde ürünlerini ve markalarını ekonomik koşullarda maksimum verimlilik ile birlikte web üzerinden satış ve pazarlama imkanlarını da kullanarak faaliyetlerini sürdürmektir.

  PHILIPS Elektronik ve DEMİRDÖKÜM Beyaz Eşya markalarında Ege ve Akdeniz Bölge Dağıtıcılığı ile Bayilere en hızlı şekilde istek ve ihyiyaçlarına cevap verebilmek için uzman saha satış temsilcileri ile hizmet vermektedir.

 • epazar 2

  www.e-yilmazer.com B2B sitesi ile tüm ticari işlemleri gerçek zamanlı yapmaya izin veren bayi portalında, ürün model ve renk bulunurluğu, en avantajlı taksitli ödeme seçenekleri ile bayilere kolaylık sunmaktadır.

  Vizyonumuz, Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin En iyi koşullarla, En uygun fiyata, En kaliteli Alışveriş tecrübesi yaşatarak pazarda lider ticaret firması olarak faaliyetlerine devam etmektir.

  Misyonumuz, Sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak.

  BİLGİ TOPLUMU HİZMETİ
Yıllık Deneyim

48

Yıllık Deneyim
Mağaza

12

Mağaza
Ürün Çeşidi

6000 +

Ürün Çeşidi

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında gerçekleştirerek; hizmet kalitesini sürekli arttırmak,
Hizmetlerimizin başarısı ve bu başarının sürekliliğinin anahtarı olarak, sıfır hata yaklaşımıyla çalışmak, gelişen teknolojileri izleyerek ve şirket çalışanlarını her konuda
eğiterek en verimli hizmeti elde etmek amacıyla,takım ruhunu geliştirip canlı tutmak,
Değişen piyasa koşullarını dikkate alarak, sektördeki rekabet yarışında, En uygun koşullarla, En uygun fiyata, En kaliteli alışveriş ilkemiz ışığında,
müşterilerimize,gelecek teknolojilere uyumlu hizmet sunmaktır.

Ürünlerimi hakkında daha detaylı bilgi almak için
Hemen Arayın!

444 9 451

Hemen Arayın!