Yarını bugünden yaşatan Home Connect teknolojisi.

Siz eve gelmeden tüm ev işleri bir dokunuşla hallolsa nasıl olurdu?

Yarını bugünden yaşatan Home Connect, evinizden ne kadar uzakta olursanız olun ev aletlerinizi rahatça kontrol edebilmenizi sağlar. Siz eve gelmeden bulaşık ve çamaşırlarınız yıkanır, eve girdiğiniz anda sizi mis gibi yemek kokuları karşılar.

Yarını bugünden yaşamak için akıllı telefon ve tabletinizden Home Connect uygulamasını indirmeniz yeterli. Böylece dilediğiniz yerden herhangi bir ev aletinize bağlanabilirsiniz. Bosch Home Connect Ev Aletleri ile istediğiniz yerde ve zamanda ev aletlerinizin kontrolünün parmaklarınızın ucunda olması günlük hayatınızı kolaylaştırır.

Home Connect özellikli Bosch ev aletinizi Home Connect uygulamasına bağlamak mı istiyorsunuz?

Videomuzu izleyerek Bosch ev aletinizi Home Connect uygulamasına bağlayın, dilediğiniz an istediğiniz yerden ev aletinizi yönetmenin keyfini çıkarın!

Home Connect nedir?

Yarını bugünden yaşatan Home Connect ile evinizden ne kadar uzakta olursanız olun akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ev aletlerinizi rahatça kontrol edebilirsiniz. Eve gelmeden tüm ev işlerinizi bir dokunuşla halledebilir; bulaşık ve çamaşırlarınızı yıkayabilir, fırınınızı çalıştırabilirsiniz. Böylece siz eve geldiğinizde sizi tertemiz çamaşırlar ve mis gibi yemek kokuları karşılar.

Home Connect hayatınızı nasıl kolaylaştırır?

Home Connect’i hayatınıza dahil etmek için herhangi ek bir donanıma ihtiyacınız yok. Home Connect avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken öncelikle bir Bosch Home Connect ev aleti satın almak. Sonrasında ise Home Connect uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek, bir hesap açmak ve Home Connect ev aletinizi bu hesaba tanımlamak. Böylece güvenli bir şekilde Home Connect ev aletlerinize bağlanabilir, onları uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Home Connect sizin için işleri kolaylaştırır, hayatınızı iyileştirir.

Home Connect ev aletleriniz güncellenerek yeni teknolojilerle donatılır.

Bosch Home Connect ev aletleri, sadece onları uzaktan kontrol etmenizi sağlamakla kalmaz; aynı zamanda gelecek teknolojilerle beraber güncellenerek ev aletlerinizi değiştirmeden yenilemenizi sağlar. Yarını bugünden yaşatan Home Connect ev aletleriniz, sadece bugünkü değil gelecekteki yaşamınızı da iyileştirmek için üretilmektedir.

paylaş
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu yazıya daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

20.08.2022Yılmazer

Yorum Yapın

Ad Soyad *
Firma Adı
Yorumunuz *
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu
Loading
Bizi Arayın Bize Ulaşın